O Nas

Kancelaria Prawna

Katarzyna Płowens

  • Katarzyna Płowens wykonuje zawód radcy prawnego od 2009 r. i jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.
  • Doświadczenie zawodowe zdobyła w międzynarodowych kancelariach prawnych, będąc m. in. kierownikiem działu procesowego i egzekucyjnego oraz w spółkach doradztwa podatkowo – gospodarczego, przeprowadzając procesy restrukturyzacyjne spółek giełdowych (połączenia, przekształcenia, podziały, likwidacje, aporty).
  • Radca prawny Katarzyna Płowens specjalizuje się w sprawach dotyczących nieruchomości: sprzedaż, nabycie, najem, dzierżawa, podział, dziedziczenie, zasiedzenie, bezumowne korzystanie, uregulowanie stanu prawnego, ujawnienie stanu prawnego w urzędach i księgach wieczystych, etc.) oraz w sprawach spadkowych.
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja Polskiej Federacji Rynku Nieruchomościami).
  • Mediator przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu.
  • Autorka licznych artykułów w prasie ogólnopolskiej („Rzeczpospolita”, „Gazeta Prawna”).
martwa-natura-z-waga-sprawiedliwosci (3)

O Nas

Dlaczego warto wybrać naszą kancelarię?

Naszym głównym celem jest profesjonalna obsługa prawna i satysfakcja Klienta.

Prowadzimy naszych Klientów przez procesy sprzedaży i zakupu nieruchomości, dziedziczenia oraz odzyskiwania prawa do nieruchomości a także w skomplikowanych procesach o podział nieruchomości i zasiedzenie.

Nasze doświadczenie pozwala nam na przygotowanie złożonych projektów umów, pism procesowych, a także opinii prawnych.

Reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach sądowych. Prowadzimy w imieniu naszych Klientów także negocjacje i mediacje.

Dbając o kompleksową obsługę Klientów, Kancelaria współpracuje z notariuszem, rzeczoznawcą majątkowym,  geodetą i projektantem.

Napisz do nas by dowiedzieć się więcej.

Masz pytania z zakresu prawa? Potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej? Skontaktuj się z naszą kancelarią. Nasz zespół  zapewni Ci kompleksową obsługę i doradztwo w zakresie prawa. Nie zwlekaj, skorzystaj z naszej oferty już dziś!